Test Zdrady
Sprawdź czy Twój partner jest Ci wierny...
Oceń test:
Ocena testu:
ocenaocenaocenaocenaocena
4.6/5 (146 głosów)

Czym jest zdrada?

Pojęcie zdrady może mieć kilka interpretacji. Pytając o to kobiety, najczęściej usłyszymy że zdradą będzie pocałunek, trzymanie się za ręce, fantazjowanie o seksie z inną osobą, nie mówiąc już o intymnym zbliżeniu... Czytaj dalej »

Powody zdrady u kobiet

Co jest najczęstszą przyczyną zdrady u kobiet? Badania przeprowadzone na ten temat jednoznacznie wskazują 3 najważniejsze przyczyny.
- Brak uczucia w związku. Kobieta, która nie czuje już miłości do swojego partnera, przestaje odczuwać emocjonalną więź i potrzebę bycia wierną... Czytaj dalej »

Powody zdrady u mężczyzn

Dlaczego mężczyźni zdradzają? Co ich popycha w ramiona innych kobiet? Oto najczęściej wymieniane powody.
- Znudzenie partnerką. Może zabrzmi to brutalnie, ale mężczyźni lubią mieć ładne i atrakcyjne partnerki... Czytaj dalej »

Czy warto wybaczyć zdradę?

Tytułowe pytanie stanowi poważny dylemat dla wszystkich osób, dotkniętych zdradą partnera. Ból, nienawiść i inne negatywne uczucia towarzyszące zdradzie sprawiają, że nie mamy najmniejszej ochoty by ją wybaczyć... Czytaj dalej »

Jak sobie poradzić z bólem po zdradzie?

Ból po zdradzie jest czymś zupełnie naturalnym. Zdrada to nie tylko niewierność partnera, ale przede wszystkim rozczarowanie i emocjonalne zranienie. Ktoś, komu najbardziej na świecie ufaliśmy, okazał się być tego nie wart... Czytaj dalej »

Zdrada powodem rozpadu związków

Zdrada jest najczęściej wymienianym powodem rozpadu związków. Nie powinno to dziwić, zważywszy że coraz większa liczba kobiet deklaruje, że nie chce lub nie potrafi wybaczyć zdrady. Co ciekawe, z roku na rok przybywa również kobiet zdradzających swoich mężczyzn... Czytaj dalej »
Test-Zdrady.pl 2019 ● ArtykułyJak to działa?RegulaminKontakt
zdrada, test zdrady, czy on mnie zdradza, czy ona mnie zdradza, czy on zdradza, czy ona zdradza, czy zdradza, zdradzona, zdradzony, test na zdrade, test na zdradę, test na niewierność, niewierność