Test Zdrady
Sprawdź czy Twój partner jest Ci wierny...
Oceń test:
Ocena testu:
ocenaocenaocenaocenaocena
4.6/5 (146 głosów)

Powody zdrady u mężczyzn

Dlaczego mężczyźni zdradzają? Co ich popycha w ramiona innych kobiet? Oto najczęściej wymieniane powody.
- Znudzenie partnerką. Może zabrzmi to brutalnie, ale mężczyźni lubią mieć ładne i atrakcyjne partnerki. Kobieta dbająca o siebie w realny sposób zmniejsza ryzyko, że jej partner zacznie myśleć o zdradzie.
- Poszukiwania przygody. Dla niektórych mężczyzn zdrada jest sposobem na przeżycie czegoś nowego. Jest sposobem na życiową przygodę i oderwanie się od szarej, codziennej rzeczywistości.
- Chęć udowodnienia męskości. Wraz z upływającymi latami, zmniejszają się możliwości seksualne mężczyzn. Zaniepokojeni tym panowie szukają sposobów na to, aby udowodnić sobie i innym, że wciąż pozostają jednostkami aktywnymi seksualnie.
Słowa kluczowe: dlaczego faceci zdradzają, dlaczego mężczyźni zdradzają, dlaczego chłopak zdradził, dlaczego chłopak mnie zdradził, dlaczego facet zdradza, powody zdrady mężczyzn, jak zdradzają mężczyźni, zdrada powody, zdrada męża
Test-Zdrady.pl 2019 ● ArtykułyJak to działa?RegulaminKontakt
zdrada, test zdrady, czy on mnie zdradza, czy ona mnie zdradza, czy on zdradza, czy ona zdradza, czy zdradza, zdradzona, zdradzony, test na zdrade, test na zdradę, test na niewierność, niewierność