Test Zdrady
Sprawdź czy Twój partner jest Ci wierny...
Oceń test:
Ocena testu:
ocenaocenaocenaocenaocena
4.6/5 (146 głosów)

Powody zdrady u kobiet

Co jest najczęstszą przyczyną zdrady u kobiet? Badania przeprowadzone na ten temat jednoznacznie wskazują 3 najważniejsze przyczyny.
- Brak uczucia w związku. Kobieta, która nie czuje już miłości do swojego partnera, przestaje odczuwać emocjonalną więź i potrzebę bycia wierną. Zaczyna poszukiwać nowej osoby, która wypełni pustkę i obdarzy ją uczuciem.
- Brak satysfakcji z seksu. Niewiele kobiet się do tego przyznaje, ale niezadowolenie z dotychczasowego życia seksualnego jest częstym powodem zdrad, które z czasem mogą zamienić się w stały związek.
- Zdrada odwzajemniona. Coś co może zaskoczyć. Dla niektórych kobiet zdrada może być zemstą na swoim partnerze. Za wcześniejszą zdradę lub inną przykrość, która ją wcześniej spotkała z jego strony.
Słowa kluczowe: powody zdrady kobiet, dlaczego dziewczyna zdradziła, dlaczego mnie zdradziła, zdrada powody, związek a zdrada, dlaczego zdradzają, zdrada seksualna, jak zdradzają kobiety, dlaczego kobiety zdradzają, jak poznać, że żona zdradza, symptomy zdrady kobiety, kiedy kobieta zdradza, zdrada żony
Test-Zdrady.pl 2019 ● ArtykułyJak to działa?RegulaminKontakt
zdrada, test zdrady, czy on mnie zdradza, czy ona mnie zdradza, czy on zdradza, czy ona zdradza, czy zdradza, zdradzona, zdradzony, test na zdrade, test na zdradę, test na niewierność, niewierność